PF 2019
Zdravíme kamarády - chlupaté, strakaté a jejich páníčky!
Pastuchovi
Auda Krásný dvorek přeje krásné vánoční svátky a ten správný rozlet :-) po cestách roku 2019.
normálně je to video, zde https://www.facebook.com/renata.urabetzova/videos/10210318042267856/?t=0 - od Renči Urabetzové
Dřív než bude na stromku o dvě koule navíc, jsem zase jednou za vzorňáka a chci Vám všem i s Vašimi poddanými s láskou popřát krásné svátky plné dobrot od stolu a dlouhých společných vycházek a do dalšího roku vstupme pěkně po dvou a skočmo tak, jak to máme rádi.
Ginger a jeho jaroměřská smečka
Milí přátelé, kamarádi a známí,  čas neúprosně utíká a rok 2018 je téměř u konce. Přeji Vám klidné a pohodové prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších.  Bára - A do nového (i Nového ) roku nám všem hlavně hodně zdraví a spokojenosti. Dělejme to, co nás naplňuje a činí šťastnými. Mějme kolem sebe ty, které máme rádi a kteří mají rádi nás a poskytují nám podporu. Ale hlavně mějme rádi sami sebe a buďme si sobě oporou, ale nesklouzněme k egoismu a zachovejme si pokorný pohled na svět. Vzájemně se respektujme a nedělejme věci na úkor druhých, ale ani na úkor sebe – najděme tu správnou rovnováhu. A snažme se žít v přítomném okamžiku a vidět zázraky i v maličkostech kolem sebe a buďme vděční!
Vážení přátelé čtyřnozí i dvounozí.
V tomto nevánočně vánočním čase vám přeji spokojené vánoce, chytré hračky a dobré mňamky pod stromečkem a hlavně páníčky tolerantní k našim  psím nápadům.                                                              A do nového roku 2019 všechno nejlepší.
Váš Bubák z Akátového hájku a jeho kamarád Falco.
Filippka
Klára Kasalová
od Martiny Rybníčkové
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Popis

Romantická, vtipná, klasická,... prostě strakatá přání majitelů českých strakatých psů. Chcete tu být také? Pošlete své PF na e-mail info@spolekstrakacu.cz. Krásný advent!

Období

září 2015 až leden 2019

• 133 fotek
  • - zobrazení
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat